Vedení církve  »  Synodní rada  »  Poradní odbory synodní rady

Poradní odbory

Celocírkevní poradní odbory zřizuje synodní rada, jmenuje a odvolává jejich předsedy a členy, řídí jejich práci, ukládá jim úkoly a přijímá jejich podněty pro svou činnost i pro práci celé církve.

 

Celocírkevní odbor mládeže (COM)

  1. Halaš Matěj
  2. Hofmanová Jana
  3. Jacobea Alexandra
  4. Jelinek Ewa
  5. Jun Pavel – farář pro mládež
  6. Martinů Jakub
  7. Ort Daniel
  8. Pikousová Alena
  9. Trusina Jan
  10. Zikmund Ondřej - předseda

 

Poradní odbor ekonomický (EPO)

  1. Dušek Libor
  2. Cháb Matěj
  3. Levá Marie
  4. Srb Ondřej
  5. Straka František
  6. Turza Lubor
  7. Zadražilová Eva – za SR
  8. Zikmund Vladimír
  9. Ženatý Petr – předseda

 

Poradní odbor ekumenický (POE)

  1. Beneš Ladislav
  2. Horák Martin
  3. Engelhardt Oliver
  4. Frey-Reininghaus Gerhard
  5. Hamrová Daniela
  6. Jelinek Ewa
  7. Kwanghyun Ryu
  8. Navrátilová Olga
  9. Pokorný Pavel - za SR
  10. Ruml Pavel - předseda

 

Poradní odbor evangelizační a misijní (POEM)

  1. Bargár Pavol
  2. Horáková Jana
  3. Chlápek Petr
  4. Jacobea Alexandra
  5. Korpa Luděk
  6. Kwang-Hyun Ryu
  7. Marková Eva
  8. Rosenová Silvia
  9. Wrana Aleš
  10. Žárský Radim - předseda
  11. Ženatý Daniel – za SR

 

Poradní odbor liturgický (POLit)

  1. Beneš Ladislav
  2. Heller Daniel ml.
  3. Hofmanová Jana
  4. Kirschner Jan
  5. Lukášek Marek
  6. Moravetz Ladislav
  7. Sedláček David
  8. Titěra Ondřej – za SR
  9. Včelná Radmila – předsedkyně

 

Poradní odbor organizační a právní (POOP)

  1. Klimeš Pavel
  2. Kocanda Martin
  3. Kopecký Vladimír
  4. Mottl Hynek
  5. Navrátilová Olga
  6. Nečil David
  7. Plecháček Jan – předseda
  8. Tomášek Jaroslav
  9. Valentová Michaela
  10. Zikmund Vladimír – za SR

 

Poradní odbor pro aktuální společenské záležitosti (POASZ)

  1. Čapek Jan
  2. Frey-Reininghaus Gerhard
  3. Halama Jindřich
  4. Kašpar Pavel
  5. Kratochvíl Petr
  6. Ort Jakub
  7. Prudíková Dana
  8. Růžička Tomáš
  9. Schneider Jiří - předseda

 

Poradní odbor pro církevní hudbu (POCH)

  1. Esterle Jan
  2. Marešová Dvořáková Jiřina
  3. Moravetz Ladislav – předseda
  4. Moravetzová Ester
  5. Schneider Jiří – za SR
  6. Vendl Lukáš

 

Poradní odbor investiční (POI)

  1. BauerJosef
  2. Miller Jan
  3. Rokyta Karel

 

Poradní odbor pro otázky životního prostředí (POŽP)

  1. Drápal Marek – předseda
  2. Kadlecová Martina
  3. Molnár Tomáš
  4. Mužátková Ilona
  5. Šorm David
  6. Kašpar Jakub
  7. Zámečník Jan
  8. Vondrová Jana
  9. Zadražilová Eva – za SR

Webové stránky POŽP: http://pozp.evangnet.cz/

 

Poradní odbor pro práci s dětmi (POD)

  1. Bednaříková Daniela - předsedkyně
  2. Fér Martin
  3. Halama Filip
  4. Marková Eva
  5. Ridzoňová Lenka
  6. Sedláčková Marta
  7. Stolařová Marie
  8. Šormová Eva
  9. Titěra Ondřej – za SR
  10. Včelná Radmila

 

Poradní odbor pro práci s laiky (POL)

  1. Adámková Petra
  2. Češková Jitka
  3. Drdová Monika
  4. Lavická Anna
  5. Marková Eva
  6. Pokorný Pavel - za SR
  7. Ruml Ondřej - předseda
  8. Stolařová Marie

 

Poradní odbor pro práci s lidmi s postižením (POPLP)

  1. Binková Marta
  2. Farková Miriam
  3. Heller Daniel ml. – předseda
  4. Kovaříková Irena
  5. Marková Eva
  6. Soudná Kateřina
  7. Stolařová Marie
  8. Titěra Ondřej – za SR

 

Poradní odbor teologický (POT)

  1. Gallus Petr
  2. Landová Tabita
  3. Matějka Daniel ml.
  4. Mrázek Jiří
  5. Prudký Martin
  6. Roskovec Jan
  7. Susa Filip - předseda
  8. Vítek Jaroslav
  9. Zikmund Martin
  10. Ženatý Daniel - za SR