Vedení církve  »  Synodní rada  »  Komise synodní rady

Komise synodní rady

Celocírkevní komise zřizuje synodní rada, jmenuje a odvolává jejich předsedy a členy, řídí jejich práci, ukládá jim úkoly a přijímá jejich podněty pro svou činnost i pro práci celé církve.

 

Platová komise

  1. Čejková Naděje
  2. Dobšová Lenka
  3. Jacobea Alexandra
  4. Kocanda Martin
  5. Matějka Daniel
  6. Včelná Radmila - předsedkyně
  7. Zadražilová Eva - za SR

 

 

Propagační komise

  1. Mareš Ivo
  2. Marková Eva
  3. Najbrt Tomáš
  4. Pellar Ondřej
  5. Richterová Miriam
  6. Schneider Jiří - za SR
  7. Veselá Barbora
  8. Voženílková Monika

 

 

Komise pro péči o výpomocné kazatele

  1. Kašpar Pavel
  2. Lavická Anna
  3. Marková Eva
  4. Plachý Antonín
  5. Pokorný Pavel - za SR

 

 

Komise pro vikariát

  1. Balcar David
  2. Gallus Petr
  3. Kalus Pavel
  4. Kašpar Pavel
  5. Keller Jakub
  6. Prudký Martin
  7. Šorm Zvonimír – předseda
  8. Tengler Jiří
  9. Trgalová Magdaléna
  10. Weinfurter Jiří
  11. Ženatý Daniel – za SR

 

 

Komise pro jáhenskou službu

  1. Firbas Petr - předseda
  2. Klimeš Pavel
  3. Pivoňka Petr
  4. Plachý Antonín
  5. Voženílková Monika
  6. Ženatý Daniel - za SR

 

 

Komise pro diakonát

  1. Baštecký Bohumil
  2. Halama Jindřich
  3. Kašparová Jana
  4. Pistor Pavel
  5. Plachý Antonín
  6. Titěra Ondřej - za SR
  7. zástupce za Diakonii ČCE – nejmenován

 

 

Komise pro přípravu nového evangelického zpěvníku

  1. Čunderlíková Romana
  2. Esterle Miloslav – předseda
  3. Hanych Pavel
  4. Heller Daniel ml.
  5. Křivohlavý Pavel
  6. Moravetz Ladislav
  7. Švandová Daniela
  8. Titěra Ondřej - za SR

 

 

Komise pro celoživotní vzdělávání kazatelů

  1. Dušková Havlíčková Drahomíra
  2. Gallus Petr
  3. Keller Jakub
  4. Keřkovský Jan
  5. Macek Ondřej - předseda
  6. Marková Eva
  7. Pokorný Pavel – za SR
  8. Ridzoňová Lenka
  9. Stolařová Marie

 

 

Komise pro pastorační pracovníky

  1. Erdinger Miroslav - předseda
  2. Marková Eva
  3. Pokorný Pavel - za SR
  4. Queisnerová Pavla
  5. Slámová Markéta

 

 

Komise pro lidská práva

  1. Frey-Reininghaus Gerhard
  2. Klubalová Jitka
  3. Morée Peter
  4. Růžička Jan
  5. Schmarczová Šárka - předsedkyně
  6. Sklenářová Martina
  7. Ženatý Daniel - za SR

 

 

Koordinační komise pro reformační i jiná křesťanská výročí

  1. Čapek Jan
  2. Frey-Reininghaus Gerhard - předseda
  3. Hamrová Daniela
  4. Keřkovský Pavel
  5. Marková Eva
  6. Najbrt Tomáš
  7. Pfann Michael
  8. Pfeifer Frank
  9. Plíšek Jonáš
  10. Ruml Pavel
  11. Škubalová Jana
  12. Tengler Jiří
  13. Vondrová Jana
  14. Voženílková Monika
  15. Vymětal Mikuláš
  16. Zikmund Vladimír
  17. Ženatá Daniela
  18. Ženatý Daniel

 

 

American Working Group

  1. Frey-Reininghaus Gerhard
  2. Glancová Vendula
  3. Horák Martin
  4. Jelinek Wiera
  5. Kačenová Jiřina
  6. Marková Ivana - předsedkyně
  7. Moritz Karen
  8. Peňáz Petr
  9. Pokorný Pavel
  10. Stephens Peter
  11. zástupce Diakonie ČCE

 

 

Strategická komise

  1. Běťák Miloslav
  2. Fojtů Daniel
  3. Kitta Michal
  4. Maňák Miroslav
  5. Mazur Roman
  6. Pfann Miroslav
  7. Plíšek Jaromír
  8. Sláma Petr
  9. Šilar Petr
  10. Zikmund Vladimír
  11. Ženatý Daniel

 

 

Grantová komise

  1. Doubravová Marta
  2. Maláč Lukáš
  3. Marek Daniel
  4. Matějková Tereza
  5. Pivoňková Kateřina
  6. Plachý Antonín
  7. Plíšek Jaromír
  8. Zadražilová Eva - za SR
  9. Zikmund Vladimír (předseda) - za SR

 

 

Komise pro revitalizaci Ústeckého seniorátu

  1. Erdingerová Vlasta
  2. Matějovský Tomáš - předseda
  3. Němeček Filip
  4. Ruml Joel
  5. Sedláček David
  6. Skuhrová Zdena
  7. Titěra Ondřej - za SR
  8. Vlková Šeráková Martina

 

 

Komise pro projekt „Truhlářská“

  1. Mašek Jan
  2. Pokorný Pavel - za SR
  3. Procházková Marta
  4. Rozbořil Tomáš
  5. Slámová Jana
  6. Vobrová Žofie
  7. Žárská Monika

 

 

Komise pro 100. výročí ČCE

  1. Frey-Reininghaus Gerhard
  2. Morée Peter
  3. Ryšavá Lia
  4. Škubalová Jana
  5. Vondrová Jana
  6. Voženílková Monika
  7. Zikmund Vladimír - za SR
  8. Ženatý Daniel - za SR